parallax-img1 parallax-img2 parallax-img3
parallax-img11 parallax-img12 parallax-img13
parallax-img14
parallax-img15 parallax-img16 parallax-img17
parallax-img18 parallax-img19 parallax-img10

YENİLENİYORUZ.


Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çok yakında buradayız.

Koko'dan Kareler

 • Koko Manyetolu Çakmak - Kod No: 518
  Tasarım Tescil No: 2018/05155

 • Koko Manyetolu Çakmak - Kod No: 309
  Tasarım Tescil No: 2018/08689

 • Koko Taşlı Çakmak - Kod No: 109
  Tasarım Tescil No: 2017/05717

parallax-img parallax-img
parallax-img parallax-img
parallax-img
parallax-img parallax-img
parallax-img

KOKO ÇAKMAKLARI

Emeğin ve üretimin gün gittikçe değerlendiği, önem kazandığı günümüz dünyasında bölgesel ve ülke olarak bundan geri kalmamamız gerektiğini düşündük. Bu nedenle hem bölgesel yatırım ve istihdam yaratmak, hem de bu yatımlar nedeniyle üretim maliyetlerin minimize edilerek çok daha kaliteli Koko Çakmak’larını çok daha uygun fiyatlarla halkımıza sunmak için KOKO ÇAKMAK FABRİKASI’ nı Ağrı İle Doğubayazıt ilçesinde açmış durumdayız.

‘’Türkiye’de Çakmağın Yeni Adı’’ şiarıyla adım attığımız üretim sektöründe 5.000 m2 üretim tesisimiz ve 100 personelden oluşan profesyonel kadromuzla durmaksızın çalışmaktayız. Kısa sürede elde ettiğimiz başarıları gelişen ve artan personel kadromuzla sektörün saygın ve güvenilir kuruluşları arasında yer almayı hedefliyoruz. İnsan ve çevre odaklı sorumluluk duygusu ile bölge ve ülke ekonomisine daha kaliteli ürünler üreterek destek olacağımızı; geleceğe beraber daha güçlü , daha güvenilir adımlarla yürüyeceğimizi düşünüyoruz.

Koko Çakmak Fabrikası olarak planlama, inşaat ve üretim aşamasında emeği geçen, yanımız da olan, heyecan ve hevesimizi paylaşıp bize destek olan herkese teşekkürlerimizi borç biliriz. Başta fabrikamızın kurulu olduğu Ağrı ili Doğubayazıt ilçesi insanlarına ve ülkemizin her bir ferdine hayırlı olmasını diler, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Bekir KARAASLAN
Yönetim Kurulu Başkanı
Ekibimiz

Koko'dan Kareler

 • Koko Çakmak Fabrikası

 • Koko Çakmak Fabrikası

 • Koko Çakmak Fabrikası

 • ÜRÜNLER

Tasarım ve Kodlama Etkin Patent